دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷
هر ایرانی یک درخت+پوستر
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند:"ما از مردم خواهش میکنیم که درخت را پاس بدارند و فضای سبز را اهمّیّت بدهند. «هر ایرانی یک درخت» که گفته میشود و در زبانها هست، شعار خوبی است."

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری، فرمودند: " مسئله‌ی محیط زیست هم خیلی مهم است؛ این قضیّه‌ی ریزگردها و غبارهایی که می‌آید داخل کشور - که آقای وزیر کشاورزی چند روز قبل از  این به من گزارشی از این مسئله و زیانهایی که دارد، میدادند - واقعاً مسئله‌ی بسیار مهمّی است؛ و جا دارد که به صورت کلان، همه‌ی مسئولین کشور و همه‌ی بخشهای مختلف دولت هماهنگی کنند، همکاری کنند، برای اینکه جلوی این آسیب را بگیرند؛ آسیبهای بزرگی را به کشور [وارد میکند]. اخیراً هم یک گزارشی برای من فرستاده بودند راجع به همین ریزگردها که گزارش هشدار دهنده‌ای است؛ لازم است که به آن توجّه بشود."

ایشان در ادامه فرمودند:" ما از مردم خواهش میکنیم که درخت را پاس بدارند و فضای سبز را اهمّیّت بدهند. «هر ایرانی یک درخت» که گفته میشود و در زبانها هست، شعار خوبی است؛ سعی کنند در این ایّام - که ایّام درختکاری و فصل درختکاری است - هرچه میتوانند [کاشت درخت را] افزایش بدهند."

14/12/1392

برای دریافت تصویر در اندازه ی اصلی اینجا کلیک کنید.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها