چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
رونمایی از سامانه و ربات تلگرام «مجلس نما» در طرح شفافیت داوطلبانه نمایندگان مجلس
ایران روشن :جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور در راستای طرح «شفافیت داوطلبانه» کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی، اقدام به رونمایی از سامانه و ربات تلگرام «مجلس نما» کردند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ «شفافیت داوطلبانه» طرحی بود که جمعی از اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی در راستای مبارزه با فساد و معیاری برای سنجش میزان صدق نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مبارزه با فساد به راه انداختند.

این دانشجویان در این خصوص اقدام به راه‌اندازی سایت این طرح به نشانی majlesnama.ir، کردند که در آن نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با ارائه اطلاعات نمایندگی خود به این طرح بپیوندند.

در همین راستا همایش ملی «شفافیت مجلس شورای اسلامی، ضرورت دهه پیشرفت و عدالت» با حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه شیراز برگزار شد. در این همایش برخی از نمایندگان مجلس نهم ازجمله احمد توکلی و الیاس نادران و همچنین برخی از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

 

در این همایش از سامانه «مجلس نما» به آدرس majlesnama.ir و ربات تلگرام «مجلس نما» به آدرس majlesnamabot رونمایی شد. در این سامانه و همچنین ربات تلگرام، اطلاعات مربوط به هزینه‌ها، اموال،دارایی‌ها و مواضع نامزدهای انتخابات مجلس به طور شفاف و برای عموم اطلاع‌رسانی می‌شود.

گفتنی است تا امروز 17 بهمن، 25 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی از استان‌های مختلف کشور در سامانه «مجلس نما» ثبت نام کرده‌اند.

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها