يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
مسئول سازمان بسیج دانشجویی:
ابر قدرت بودن آمریکایی ها در حال اضمحلال است
ایران روشن : مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: ابر قدرت بودن آمریکایی ها در حال اضمحلال است، ولی با این وجود راهبردشان را بر مبنای حفظ قدرت مطلق خود در جهان تنظیم کرده اند و به همین دلیل دنبال راه هایی برای حفظ و کسب قدرت مطلق در جهان هستند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ داوود گودرزی دیروز در سومین نشست تشکیلاتی مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه آزاد گچساران، با اشاره به برنامه های آمریکا در برجام و پسابرجام گفت: ابر قدرت بودن آمریکایی ها در حال اضمحلال است، ولی با این وجود راهبردشان را بر مبنای حفظ قدرت مطلق خود در جهان تنظیم کرده اند ، که به همین دلیل دنبال راه هایی برای حفظ و کسب قدرت مطلق در جهان هستند.


وی حفظ امنیت و بقای رژیم غاصب صهیونیستی را یکی دیگر از راهبردهای کلان آمریکا در منطقه دانست و گفت: جلوگیری از رشد و نمو ابرقدرت های دیگری نظیر روسیه، از دیگر راهبردهای سیاست خارجی آمریکا در راستای حفظ ابر قدرت بودن خود می باشد که سعی دارند به هر نحوی حد بازیگری روسیه در منطقه را به کمترین مقدار ممکن برسانند.


مسئول سازمان بسیج دانشجویی به پروژه آمریکایی – صهیونیستی فتنه ۸۸ و نقش آن در براندازی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ابتدا سعی داشتند از راه ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان به نظام ضربه بزنند و پس از آن با حربه تحریم های اقتصادی به مبارزه با نظام پرداختند.


وی افزود: آمریکایی ها، تحریم و استفاده از ابزار اقتصادی برای تضعیف جمهوری اسلامی ایران را آخرین راه فشار بر ایران دانستند و از این طریق ورود کردند؛ که به لطف خدا این بار نیز با حضور و استقامت مردم با شکست روبرو شدند.


گودرزی با اشاره به ظلمی که از سوی فتنه گران در سال ۸۸ به کشور وارد شد، گفت: بر اساس نظر آیت‌الله منتظری که سران فتنه وی را قبول دارند، اگر کسی چه با وسیله گرم و چه سرد در جامعه ایجاد رعب و وحشت کند، مفسد فی‌الارض است و مجازاتش اعدام است.


وی افزود: سران فتنه نزدیک به هشت ماه رعب و وحشت ایجاد کردند و میلیارد ها دلار به اموال عمومی و بیت المال خسارت وارد کرده و باعث شادی دشمنان شده اند؛ به طوری که  تحریم‌های ظالمانه نیز از همین مسئله آغاز شد.

منبع : دانشجو
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها