يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم خبر داد؛
15 کشته و زخمی بر اثر واژگونی ون در جاده قدیم قم-تهران
ایران روشن :معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به حادثه تلخ واژگونی یک دستگاه ون،گفت: بر اثر واژگونی ون در جاده قدیم قم-تهران 2 نفر در دم کشته و 13 نفر نیز مجروح شده اند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛ مهدی فراهانی  با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه ون در جاده قدیم قم-تهران اظهار داشت:این حادثه تلخ صبح امروز ساعت 8:30 دقیقه در کیلومتر 50 این اتوبان به وقوع پیوسته است.

وی افزود:متاسفانه بر اثر این تصادف شدید 2 نفر در دم جان خود را از دست داده اند که کشته شده ها یک آقای 50 ساله و دیگری دختری 9 ساله بوده است.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم با بیان اینکه متاسفانه این حادثه چندین زخمی و مجروح نیز در پی داشته است،تصریح کرد:در این حادثه 13 نفر نیز مصدوم شده اند که حال چند نفر از انان وخیم گزارش شده است.

وی ادامه داد:مرکز فوریت های پزشکی استان قم بلافاصله با دریافت خبر تصادف 7 دستگاه آمبولانس جهت انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان های نکویی و شهید بهشتی اعزام کرده است.

فراهانی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به چند ماموریت شاخص اورژانس در  شب گذشته و صبح امروز اشاره کرد و گفت:ساعت22 شب گذشته بر اثر واژگوني پرايد متاسفانه 4 نفر مجروح شدند،همچنین واژگونی پیکان با 3 مجروح،واژگونی پژو با 4 مجروح و برخورد پژو-ون  با 5 مجروح از حوادث دیگری بوده که صبح امروز رخ داد.

وی با مورد توجه قرار دادن نکات ضروری در استفاده از وسایل گرما زا،خاطر نشان ساخت:خانمی 22 ساله بر اثر مسمومیت با گاز co متاسفانه دچار کاهش شدید سطح هوشیاری شده و توسط مامورین اورژانس برای درمان به مرکز درمانی انتقال یافته است.

گفتنی است تاکنون براثرمسموميت با گاز CO 3نفردراستان  قم فوت کرده و23نفر نیزدچارکاهش سطح هوشياري شده اند.

 

 

منبع : قم فردا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها