يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
بازنگری رشته های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر/انطباق با بازارکار
ایران روشن :مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه خواجه نصیر از بازنگری رشته های الکترونیکی این دانشگاه خبر داد و گفت: تا سال آینده رشته های الکترونیکی این دانشگاه مطابق با فضای کسب و کار بازنگری می شوند.

به گزارش پایگاه خبری ایران روشن؛فرید خوش الحان گفت: برنامه داریم رشته های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر را براساس فضای کسب و کار بازنگری کنیم چراکه دانشجویان این نوع رشته ها اغلب افراد شاغل هستند.

وی با بیان اینکه تدریس دروه های روزانه و حضوری دانشگاه ها بیشتر تئوری است، افزود: مخاطب دوره های الکترونیکی دانشگاه ها بیشتر افراد شاغل هستند که امکان حضور در کلاس های درس را ندارند؛ بنابراین عملیاتی شدن مباحث درسی برای این افراد باید افزایش یابد.

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه خواجه نصیر بیان کرد: باتوجه به رویکرد این دانشگاه در دوره های الکترونیکی از سال آینده قادر خواهیم بود رشته های سفارشی متناسب با فضای صنعت و کسب و کار را ایجاد کنیم.

خوش الحان با بیان اینکه حدود هزار دانشجو در دوره های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر تحصیل می کنند، گفت: این دانشگاه در تمامی رشته ها و در مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی الکترونیکی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این دانشگاه به کیفیت دوره های الکترونیکی بسیار توجه می شود و اساتید مطرح دوره های روزانه به دانشجویان دوره های الکترونیکی آموزش می دهند.

منبع : مهر
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها